Bitcoin ile İş İlanı Ver

Son zamanların gittikçe popülerliğini artıran ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan finansal aracı kuşkusuz Bitcoin’ler. Üstelik kullanım alanları da git gide çeşitlenmeye devam ediyor. Firmalar, müşterilerine para yerine Bitcoin kullanmanın önünü açan birtakım olanaklar sunmaya hazırlanıyor. 

Türkiye’de bunun en önemli örneği ise cvbenim.com. Bilindiği üzere Bitcoin, normal diğer paralar gibi borsada işlem görebilen, diğer para birimleriyle alınıp satılabilen, fakat yalnızca sanal ortamda var olan bir dijital para birimi. En çarpıcı özelliği, herhangi bir merkezi otorite tarafından kontrol edilmeyip tamamen halka açık bir şekilde ilerliyor olmasıdır. İnternet ortamında matematiksel yazılımlarla güvenliği sağlanan Bitcoin para birimi için herhangi bir banka da mevcut değildir. Oluşturulan sanal hesap cüzdanları sayesinde parasal işlemler yapılabilmektedir. Önceleri deneysel olarak başlatılanBitcoinuygulaması şimdilerde büyük şirketlerin dahi desteklediği bir ödeme aracı olarak karşımızda duruyor. Tüm dünyanın yeni yeni tanışıp ne olduğunu anlamaya çalıştığı bu sanal para Bitcoin’ler uzmanlara göre ileride geleneksel paraların yerini alabilir. 

Şimdiden yatırımcılarına getirdiği kazançlara, kullanımdaki kolaylıklarına bakılırsa bu hiç de yaban atılır bir iddia değil. Bitcoin hakkında endişelerini ifade eden birtakım çevrelere rağmen bu durum Bitcoin’lerin hızlı yayılışının önüne geçemedi. Tüm dünyada gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Türkiye’de ise henüz diğer ülkelerde olduğu kadar tanınmasa da bu yıl itibariyle bilinirliğinin giderek arttığına dair haberler basında yer almakta. Özellikle son bir yılda Türkiye piyasalarında olan ilgiden dolayı Bitcoin daha fazla değerlenmekte ve daha çok yatırımcının ilgisini çekmekte. Şu anda Türkiye’de her gün 20 binden fazla insan,Bitcoin piyasalarında aktif durumda.Yıl başında Bitcoin’e yatırım yapan yatırımcılar şu an neredeyse 5 kat kar etmiş durumdalar.


Bu veriler bu dijital para birimlerinin gelecekte daha fazla hayatımızda yer alacağının bir göstergesi. Öte yandan en çok internet kullanan ülkelerin başında gelen Türkiye bu anlamda ciddi bir potansiyel barındırıyor. Tüm bu gelişmeleri önceden gören şirketler de bu yeni para birimine adapte olmak için çalışmalarını başlatmış durumdalar. Türkiye dahil bazı ülkelerde Bitcoin karşılığında ev satışlarının dahi başladığı biliniyor.Bu şekilde mevcut ürünlerin Bitcoin aracılığıyla satılması işine girmeye hazırlanan Türkiye’deki öncü firmalardan birisi de iş ilan sitesi olan cvbenim.com.  Bilindiği üzere Cvbenim.com,işverenlerin ve iş arayanların, internet ortamında biraraya gelmesini sağlayan bir insan kaynakları sitesidir. 

Must READ:   I'm in Aspen, CO for the Nexus Earth Conference, secretly planting Steem, EOS, and BTS in everyone's brains! Are you here?! LINK UP WITH ME IF SO!

Bugüne kadar iş dünyasına sunmuş olduğu imkanlarla dikkat çeken Cvbenim.com, şu günlerde internet sitesinde yer alan ilan ve doping paketlerini Bitcoin kullanarak müşterilerine satmaya başlayacak olmasının heyecanı içerisinde. Yapılan yeni düzenlemeye göre siteye gelen ziyaretçiler, çeşitli ilanları, sosyal medya, mail ve SMS desteği içeren doping paketlerinisahip oldukları sanal paralar sayesinde satın alabilecekler. Çağın getirdiği teknolojik imkanlara bu denli hızlı ayak uydurabilen nadir firmalardan biri olarak cvbenim.com müşterilerine bu anlamda olumlu bir gelecek vaat ediyor. 

Sizde İşveren iseniz bitcoin ile iş ilanı vermek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. 

Mail: info@cvbenim.com 

İş İlanı Vermek İçin: https://cvbenim.com/  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *